Pınar İyitaş

Uzm. Klinik Psikolog

Pınar İyitaş Kimdir?
2003 yılında Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisans eğitimine başlayana kadar belli sosyal sorumluluk projelerinde görev alırken aynı zamanda bir merkezde psikolog olarak çalışmaya başlamıştır.

Rorschach, Zor Vakalarla KDT, Ayrılık Kayıp ve Yasla Psikoteröpatik Çalışma, Adli Tıp Temel Eğitimi, Kognitif Terapinin Anksiyete Bozukluklarında Uygulanması, Aile ve Çift Terapisi Eğitimlerini tamamlamıştır.

2005 yılında girdigi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimi sırasında okul içinde canlı süpervizyon eşliğinde danışan görürken aynı donemde La Paix Hastanesinde stajını tamamlamıştır. Farklı merkezlerde klinik psikolog olarak görev yaptıktan sonra uzun bir süre özel bir hastanenin yataklı psikiyatri servisinde yatan hastalara terapi ve psikometrik test uygularken aynı zamanda poliklinikte danışan görmeye devam etmiştir. Sonrasında özel bir muayenehanede çalışmalarına devam ettikten sonra Beyaz Psikolojik Danışmanlık ailesine katılmıştır.

Farkındalığı artmış, kendiyle ve çevresiyle barışık; sağlıklı, huzurlu bireyler ve toplumlar için; iyi bir gelecek için iyilikle ışık tutuyoruz. En büyük iyilik kendiniz için yaptığınızdır..